Skip to main content

Jste často mimo domov a nemáte čas připravovat si zdravé svačiny před odchodem ven? Dbáte také na dodržování vyvážené a především pestré stravy? Pokud se nechcete spoléhat pouze na výrobky z obchodů s polotovary, které mají často pochybné složení, jistě oceníte funkčnost a praktický design bezdrátového mixéru BlendyGo – ideální řešení pro zaneprázdněné lidi!

Čerstvě rozmixované ovoce a zelenina vždy po ruce

BlendyGo je jeden z nejvýkonnějších přenosných mixérů na trhu. Je vybaven 7,4V, 150W motorem a 6dílným nožem, který se otáčí rychlostí 20 000 otáček za minutu. S jejich pomocí tedy snadno rozmixujete ovoce, jako jsou banány, jahody nebo citrusy, i tvrdou kořenovou zeleninu. Stačí ráno do mixéru vhodit kousky vybraného ovoce a zeleniny, přidat led, jogurt nebo trochu mléka a vychutnat si čerstvě připravené smoothie nebo koktejl, když jste mimo domov.

Největší výhodou mixéru BlendyGo je právě to, že nemusí být zapojen do sítě, aby mohl kombinovat vámi zvolené ingredience, a že jej lze pít jako z láhve – přímo z hrnku.

Pro práci, cestování a školení

Přenosný USB mixér BlendyGo si můžete vzít kamkoli s sebou. Je ideální pro pití čerstvě rozmixovaného smoothie nebo koktejlu během přestávky v práci, při jízdě tramvají nebo vlakem nebo během cvičení venku či v posilovně. Jeho baterie s kapacitou 2000 mAh vydrží až na 8-12 použití, takže si můžete snadno připravit nejen jeden, ale hned několik zdravých ovocných a zeleninových nápojů i mimo domov. Sklenice je navíc vyrobena z bezpečného a vysoce odolného PVC a má objem 380 ml, což znamená, že smoothie v ní připravené lze použít nejen jako svačinu, ale i jako druhou snídani nebo lehký oběd.

Díky kompaktním rozměrům, praktickému tvaru pro snadnou manipulaci, výkonnému motoru a baterii s dlouhou výdrží je akumulátorový mixér BlendyGo ideálním společníkem pro ty, kteří chtějí jíst zdravě, ale zároveň jsou neustále na cestách.

Leave a Reply