Skip to main content

O NÁS

Náš příběh

Uchvátila nás zdravá strava

BlendyGo tvoří skupina nadšenců do zdravé výživy. Ve volném čase se věnujeme vymýšlení nových nápadů na rychlá, chutná a zdravá jídla. Toužíme sdílet naši lásku ke zdraví s ostatními, a proto jsme vytvořili přenosný mixér BlendyGo. Během posledních čtyř let se snažíme oslovit všechny, kteří jsou zapálení pro zdravý životní styl stejně jako my.

4 roky

činnosti

3 modely

na trhu
zákazníků po celém světě
0 k

21 lidí

v týmu
Květen 2019

Vznik značky

V roce 2018 jsme začali pracovat na našem prvním modelu bezdrátového mixéru BlendyGo. Velmi rychle jeho potenciál zaznamenaly tisíce lidí a od spuštění prodej v květnu 2019 zaznamenal obrovský úspěch. Komunita projevila neuvěřitelné nadšení a sdílela skvělé recepty na koktejly na sociálních sítích, čímž se navzájem inspirovala. Díky tomu se BlendyGo rychle stalo volbou více než 50 tisíc zákazníků.
Září 2019

Náš první fitness veletrh

Po několika náročných měsících jsme měli možnost osobně poznat naše zákazníky a nadšence do fitness. Na našem stánku si lidé mohli vyzkoušet první model mixéru BlendyGo. Byli jsme nadšeni zájmem a mnoha dotazy ohledně našeho bezdrátového mixéru.
Září 2021

Premiéra BlendyGo 2 na fitness veletrhu

BlendyGo 2, vylepšení předchozího modelu, byl pro naši značku velkým krokem vpřed. Strávili jsme dva roky shromažďováním zpětné vazby od zákazníků a následně ji přetavili ve vyšší výkon a kapacitu nádoby. Mixér BlendyGo 2 překonal úspěch prvního modelu a těšil se z více než 100 tisíc spokojených zákazníků.
Listopad 2022

BlendyGo na stadionu

V listopadu 2022 jsme oznámili naši každoroční akci Black Friday na místním stadionu. Mnozí z vás využili příležitost připojit se ke spokojeným zákazníkům a stát se majiteli mixéru BlendyGo 2. Byla to vzrušující událost, kterou jste mohli sledovat na našich sociálních sítích.
Květen 2023

Čestné uznání na galavečeru „Dobrodince roku“

Naše společnost byla díky naší účasti na charitativní akci oceněna soškou „Dobrodince roku“. Zjištění, že aktivity BlendyGo mají mnohem hlubší poselství než jen šíření zdravého životního stylu ve společnosti, bylo velkou radostí pro celý tým.
Září 2023

Premiéra BlendyGo 3

Vytvořili jsme nejmodernější bezdrátový mixér na světě, vyvinutý podle našeho vlastního návrhu a chráněný patentem. Stal se nejnovější a dosud nejzajímavější událostí v historii naší značky. Po měsících příprav vám konečně můžeme představit něco naprosto jedinečného v celosvětovém měřítku.
NÁŠ TÝM

Poznejte nás lépe

Tým BlendyGo tvoří lidé, kteří každý den ukazují náš produkt světu a zajišťují, aby byla každá objednávka pečlivě zabalena a doručena. Náš zákaznický servis pak zodpoví všechny vaše otázky a rozptýlí veškeré obavy. Poznejte lépe náš tým!

David

Management

Matěj

Management

Monika

Sociální média

Markéta

Fotografování

Jonáš

Marketing

Michal

Marketing

Jana

Zákaznický servis

Jiří

Distribuce

Olívie

Marketing
ZÁRUKA KVALITY

Získejte BlendyGo 3 ještě dnes

Objednáním na našich webových stránkách získáte dvouletou záruku, bezpečné doručení a 30denní lhůtu na vrácení. Objevte úžasné funkce BlendyGo 3!