Skip to main content

Vrácení zboží a reklamace

Informace o vrácení
ČASTÉ DOTAZY

Než mixér vrátíte:

Blikání mixéru může signalizovat několik menších problémů. Nejprve zkontrolujte, zda je nádoba pevně přišroubována k základně. Pokud ne, zařízení se nespustí. Dále se ujistěte, že je mixér nabitý. Pokud se blikání objeví během používání, zkuste mixér naklonit a mírně s ním zatřást, abyste se ujistili, že jste přidali správné množství tekutiny.

Pokud se váš mixér nenabíjí, zkontrolujte, zda používáte originální kabel ze sady. Vyzkoušejte také použít jiný adaptér a zásuvku, abyste vyloučili jejich případné vady. Při nabíjení mixéru by jeho USB-C vstup neměl být mokrý ani špinavý.

BlendyGo 3 je vybaven ochranou proti přehřívání motoru. Pokud se zasekne, ujistěte se, že mixér není vybitý a otočte jej dnem vzhůru, aby se čepel mohla spustit. Také je třeba přidat odpovídající množství tekutiny.

ZOBRAZIT PODROBNOSTI

Jak vrátit zboží?

Na každý nákup na blendygo.cz se vztahuje záruka spokojenosti. Na vrácení zboží bez udání důvodu máte 30 dní. Výrobek musí být funkční a nepoužitý. Pokud tomu tak z nějakého důvodu není, kontaktujte nás prosím před odesláním.

Doporučujeme vám, abyste nás nejprve kontaktovali, protože ze zkušenosti víme, že mnoho problémů lze vyřešit e-mailem.
Kontaktujte nás prosím na e-mail kontakt@blendygo.cz.

Vrácené zboží prosím zašlete na následující adresu:
Lípová 1986,
737 01 Český Těšín /Česká republika

Zásilku pečlivě zabalte a přiložte vytištěný formulář pro vrácení. Formulář můžete stáhnout zde:

1. VZOROVÝ FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY – do 30 dnů od doručení objednávky.
2. VZOR REKLAMAČNÍHO FORMULÁŘE

Máte dotazy?

Napište nám na kontakt@blendygo.cz.

ZÁRUKA KVALITY

Získejte BlendyGo 3 ještě dnes

Objednáním na našich webových stránkách získáte dvouletou záruku, bezpečné doručení a 30denní lhůtu na vrácení. Objevte úžasné funkce BlendyGo 3!