Skip to main content

ZPŮSOBY PLATBY

Informace o platbě
PŘEČTĚTE SI PODROBNOSTI

Dostupné způsoby platby

Vynaložili jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že platební systém, který nabízíme, je bezpečný a snadno použitelný. Všechny údaje o transakci jsou šifrovány a naše webové stránky jsou certifikovány SSL, což zaručuje bezpečnost. Níže naleznete seznam platebních metod, které máte k dispozici. Při nákupu na BlendyGo.cz si můžete být jisti, že se nacházíte na důvěryhodných webových stránkách. Náš tým je navíc připraven zodpovědět vaše případné dotazy.

Online platba

GoPay je přední platební brána nabízející online platby prostřednictvím většiny bankovních aplikací. Online platba je pohodlný způsob provádění transakcí přes internet. Při výběru této možnosti platby vás platební brána přesměruje na stránku, kde si vyberete preferovanou banku.

Platba kartou

Rychlé a bezproblémové platby kartou zajišťuje GoPay. Náš systém podporuje karty Visa i Mastercard, a tak pohodlně zaplatíte jakoukoliv kartou. Navíc si můžete být jisti, že naše platební platforma nabízí spolehlivá bezpečnostní opatření a zaručuje bezpečný nákup.

Rychlá platba přes Apple Pay a Google Pay

Nabízíme vám také možnost rychlých a bezpečných plateb přes Apple Pay nebo Google Pay.

Platba na dobírku

Zaplatit můžete také kurýrovi až při doručení zboží. Platba na dobírku je zpoplatněna částkou 59 Kč.

Máte dotazy?

Napište nám na kontakt@blendygo.cz.

ZÁRUKA KVALITY

Získejte BlendyGo 3 ještě dnes

Objednáním na našich webových stránkách získáte dvouletou záruku, bezpečné doručení a 30denní lhůtu na vrácení. Objevte úžasné funkce BlendyGo 3!