Skip to main content

Patříte k lidem, kteří ráno vstávají do práce, narychlo popadnou vše, co mají po ruce k snídani, a hodí to do tašky, když vybíhají ze dveří? Nebo jen nemáte nápad na rychlou, vydatnou a zdravou svačinu během dne a potřebujete inspiraci? Odpovědí na vaše potřeby je bezdrátový mixér na smoothie – ideální pro zaneprázdněné lidi, kteří se věnují zdravé výživě. Vycházíme vstříc těm, kteří nemají čas na každodenní „přípravu jídla“!

Smoothie mixér – jaký je jeho fenomén?

Jedná se o inovativní přístroj, jehož používání je velmi pohodlné. Má nainstalovanou uzavíratelnou nádobu, ze které můžete přímo mixovat ingredience a vytvořit tak lahodné smoothie. Nemusíte zde používat několik nádobí, nemusíte přerovnávat ingredience, nemusíte nic mýt a nemusíte se připojovat ke zdroji energie! Snídani nebo hodnotnou svačinu si můžete připravit za běhu.

Hrnek jsme navrhli tak, aby neprotékal – takže můžete mixér bez obav hodit do tašky a vyrazit dobývat svět. Je vyroben z odolných materiálů. Baterie je velmi výkonná – jedno nabití vystačí až na 20 smoothies a energie je dostatek. Mražené potraviny, listy, ovoce, zeleninu, ořechy a živiny můžete úspěšně přeměnit na zdravé smoothie. Výkonné nože si poradí se vším, dokonce i s kostkami ledu.

Pohodlné řešení pro zaneprázdněné lidi

Stačí do kelímku nasypat mražené ovoce, hrst ořechů a nalít mléko nebo oblíbený rostlinný nápoj či jogurt k pití. Neexistuje rychlejší způsob, jak si připravit hodnotnou snídani, než je toto smoothie. Pro zvýšení nutriční hodnoty doporučujeme přidat odměrku proteinové výživy. Pak máte vyváženou svačinu: se sacharidy (z ovoce), se zdravými tuky (z ořechů) a s bílkovinami (z výživy a/nebo mléka či jogurtu). Díky tomu, že náš mixér také dokonale rozdrtí kostky ledu, můžete si s jeho pomocí vytvořit osvěžující nápoj v horkých letních dnech.

Pokud jste zaneprázdněný člověk, přenosný mixér BlendyGo nesmí chybět ve vaší kuchyni!

Leave a Reply